Usługi


Doradztwo

Nasze biuro jest Twoim biznesowym Partnerem, któremu możesz zaufać. Służymy radą, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, w każdej wątpliwej dla Państwa sprawie.

Dowiedz się więcej

Ewidencjonowany Ryczałt

W pakiecie: Obsługa ewidencji sprzedaży; Prowadzenie ewidencji VAT zakupu i sprzedaży; Ewidencjonowanie Środków Trwałych, Wartości Niematerialnych i Prawnych oraz Wyposażenia; Sporządzanie i wysyłka wymaganych sprawozdań finansowych (VAT, PIT, GUS) Reprezentacja.

Dowiedz się więcej

Księga przychodów i rozchodów

W pakiecie: Chronologiczna ewidencja dokumentów zgodnie ze standardami rachunkowości; Prowadzenie rejestrów VAT sprzedaży i zakupów; Ewidencjonowanie Środków Trwałych, Wartości Niematerialnych i Prawnych oraz Wyposażenia; Sporządzanie, a następnie wysyłanie comiesięcznych deklaracji podatkowych, GUS oraz sprawozdań rocznych; Reprezentacja.

Dowiedz się więcej

Pełna Księgowość

W pakiecie pełna obsługa ksiąg handlowych w języku polskim i angielskim. Specjalizujemy się zarówno w usługach, jak i handlu.

Dowiedz się więcej

Kadry i płace

Usługa Płac obejmuje: Comiesięczne sporządzanie list płac Kalkulacja comiesięcznych składek ZUS Raportowanie do ZUS; Sporządzanie i wysyłka deklaracji PIT 11; Reprezentacja. Usługa Kadr obejmuje: Sporządzanie dokumentacji pracowniczej; Sporządzanie umów cywilno - prawnych; Prowadzenie teczek osobowych pracowników; Wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniach i zatrudnieniu; Zgłaszanie zmian danych osobowych pracowników; Tworzenie grafików czasu pracy.

Dowiedz się więcej

Wirtulane biuro

W cenie otrzymujesz: Adres do rejestracji swojej firmy; Adres do korespondencji; Kompleksową obsługę korespondencji, która do Ciebie przychodzi Jak to działa? Odbieramy listy, skanujemy i informujemy, że jest poczta do odbioru lub wysyłamy e-mail.

Dowiedz się więcej

Księgowość bez papieru

W trosce o Państwa czas i wygodę, oferujemy księgowość online bez papieru. W pakiecie otrzymują Państwo: Dedykowane konto online do wymiany dokumentów i informacji; Przechowywanie i łatwy dostęp do dokumentów w formie online przez 5 lat; Program do wystawiania faktur; Wszystko w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki bez szukania po segregatorach.