Doradztwo

Nasze biuro jest Twoim biznesowym Partnerem, któremu możesz zaufać. Służymy radą, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, w każdej wątpliwej dla Państwa sprawie.

Dowiedz się więcej

Ewidencjonowany Ryczałt

W pakiecie: Obsługa ewidencji sprzedaży; Prowadzenie ewidencji VAT zakupu i sprzedaży; Ewidencjonowanie Środków Trwałych, Wartości Niematerialnych i Prawnych oraz Wyposażenia; Sporządzanie i wysyłka wymaganych sprawozdań finansowych (VAT, PIT, GUS) Reprezentacja.

Dowiedz się więcej

Księga przychodów i rozchodów

W pakiecie: Chronologiczna ewidencja dokumentów zgodnie ze standardami rachunkowości; Prowadzenie rejestrów VAT sprzedaży i zakupów; Ewidencjonowanie Środków Trwałych, Wartości Niematerialnych i Prawnych oraz Wyposażenia; Sporządzanie, a następnie wysyłanie comiesięcznych deklaracji podatkowych, GUS oraz sprawozdań rocznych; Reprezentacja.

Dowiedz się więcej

Pełna Księgowość

W pakiecie pełna obsługa ksiąg handlowych w języku polskim i angielskim. Specjalizujemy się zarówno w usługach, jak i handlu.

Dowiedz się więcej

Księgowość bez papieru

W trosce o Państwa czas i wygodę, oferujemy księgowość online bez papieru. W pakiecie otrzymują Państwo: Dedykowane konto online do wymiany dokumentów i informacji; Przechowywanie i łatwy dostęp do dokumentów w formie online przez 5 lat; Program do wystawiania faktur; Wszystko w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki bez szukania po segregatorach.